ΕΔΟΕΑΠ: Ψήφισαν ηλεκτρονικά 4.100, δια ζώσης 2.517

Η Εφορευτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 19ης, 20ης, 21ης, 22ης, 23ης και 24ης Νοεμβρίου 2021 για την ανάδειξη του ΔΣ και της Εξελεγκτικής Επιτροπής και των αντίστοιχων αναπληρωματικών μελών του ΕΔΟΕΑΠ:

Συνολικά στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη:

Ψήφισαν δια φυσικής παρουσίας στην Αθήνα και δι’ επιστολικής ψήφου: 2154
Ψήφισαν δια φυσικής παρουσίας στην Θεσσαλονίκη: 363
Ψήφισαν δια ηλεκτρονικής ψήφου για το Δ.Σ.: 4100
Ψήφισαν δια ηλεκτρονικής ψήφου για την Ε.Ε.: 3657
Έγκυρα στη δια φυσικής παρουσία ψηφοφορία: 2378
Άκυρα: 122 – Λευκά: 285

Έλαβαν τους ακόλουθους σταυρούς έκαστος:

ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ643
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)304
ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ339
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)840
ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ950
ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ895
ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                                2081
ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ895
ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ437
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                               1525
ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ264
ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                              2571
ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1230
ΚΑΤΑΪΦΤΣΗΣ ΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                              1531
ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ)622
ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ762
ΚΟΤΣΕΡΩΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ500
ΚΟΥΒΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ598
ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                        2073
ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ360
ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ683
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ556
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                        2313
ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ472
ΜΠΕΡΕΔΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                            1588
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ449
ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ566
ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1181
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ145
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)558
ΠΙΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ593
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ426
ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ552
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                       1490
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ441
ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)1109
ΤΑΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ                                                             1592
ΤΖΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ429
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ40
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ579
ΦΩΚΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 1587
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ654
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ218
ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ123

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. 

Έλαβαν τους ακόλουθους σταυρούς έκαστος:

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ693
ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ1681
ΓΟΥΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ666
ΖΩΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ656
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ917
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ1799
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1194
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ1716
ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ1200
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)1177
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ2176
ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ660
ΤΣΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΗ502
ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ842

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *